Головна

Маневрова техніка

Наша компанія пропонує продукцію інноваційного підприємства з багаторічним досвідом роботи на ринку локомобілів

Детальніше

Электроприводна маневрова техніка

Електроприводні, малогабаритні, надзвичайно маневрені і потужні дорожньо рейкові тягові модулі вагонів. Для причіпного ваги від 250 до 500 тонн, з живленням від акумуляторних батарей.

Детальніше

Рабоча техніка багатофунціонального призначення

Багатофункціональні, економічні локомобілі, забезпечують продуктивні, надійні і довго служать рішення для Ваших індивідуальних виробничих завдань

Детальніше

Комплексні решення

Техніка на комбінованому ходу, може бути вагомою частиною механізму роботи колійної бригади, так як здатна замінити більшу частину ручної праці і використання комплексних рухомих ремонтних складів, при поточному утриманні колії, середньому і капітальному ремонтах, прибирання снігу і багато в чому іншому.
Детальніше

Вітаємо Вас

на сайті RailTrucks


Пропонуємо Вам ознайомитися з продукцією інноваційного підприємства з багаторічним досвідом роботи на ринку локомобілів.

Характерною особливістю нашої компанії є здатність вирішувати специфічні завдання замовників. З радістю готові надати компетентну консультацію і запропонувати оптимальний варіант рішення Вашої задачі.

Ми пропонуємо вам ідеальні транспортні засоби для виконання маневрових робіт з причіпним вагою від 250 до 4000 тонн.

Переваги використання локомобілів

Зниження витрат

У порівнянні з локомотивом знижуються витрати на дизельне паливо більш ніж в 3 рази, експлуатаційні витрати більш ніж в 7 разів. Знижується вартість обслуговування і вартість експлуатації в цілому.

Детальніше

Швидкість і мобільність

Додаткова ступінь свободи в порівнянні зі звичайним локомотивом. Локомобіль швидко і надійно прибуває до місця призначення, і завжди найкоротшим шляхом. Він здатний радикально змінити маневрову логістику, значно підвищивши продуктивність.

Детальніше

Сила тяги

У локомобілів використовується сила тяги в системі гума-сталь, що забезпечує коефіцієнт тертя більш ніж в два рази більший в порівнянні з традиційним тяговим зусиллям при терті стали про сталь, незалежно від стану рейкових шляхів.

Детальніше

Наші рішення

ВИТРИВАЛІ – ПОТУЖНІ – ЕКОНОМІЧНІ


Локомобілі, здатні пересувати вагони від 250 до 4000 тонн, є чудовою альтернативою застарілим локомотивів.


Зв’язатися з нами